Home » Ubytovanie » Domček Natália
ponúkame zľavy na skipas

Domček Natália

Free WiFi Internet!

Komfortný domček pri Demänovke je určený náročnejším dovolenkárom a má kapacitu 6 osôb. Nachádza sa v Demänovej č. 256 asi 30m od rieky Demänovka. K objektu patrí menšia záhrada a terasa.

Na prízemí sa nachádza vstupná hala s vešiakom, miestnosť na športové potreby (lyže, bicykle), kúpelňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC. Súčasťou veľkej spoločenskej miestnosti je aj kompletne vybavená štýlová drevená kuchynská linka. Z elektrospotre­bičov nechýba elektrický šporák, elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica. Ďalším zariadením je veľký drevený jedálenský stôl so stoličkami a pohodlným rohovým sedením, štýlová kachľová pec a LCD TV. Z kuchyne je východ na rozľahlú slnečnú terasu s východom do záhrady. Z kuchyne je prístupná špajza.

Spálne sú situované v podkroví. Schodisko je drevené a pohodlné. Spálňa orientovaná k Demänovke má manželskú posteľ a rozkladaciu sedačku (dvojlôžko). V menšej spálni s výhľadom na Západné Tatry je manželská posteľ. Na požiadanie je k dispozícii detská postieľka a detská stolička na jedenie.

V letnom období je na terase sedenie s grilom. K vybaveniu domčeka patrí aj žehlička so žehliacou doskou.

Kliknite sem pre info o vybavení tohoto domčeku

Obrázková galéria

Mapa

Rezervovať Domček Natália

Dátum od  *

Dátum do  *

Vaše meno  *

Váš email  *

Telefónne číslo  *

Krajina  *

Počet osôb  *

Poznámka

Domček Natália - Kontaktné informácie

Ondrej Smrečanský
Tel.: 00421 903 411 001
Email: demenka@demenka.sk
Adresa:

Domček Natália
Dlhá 256
Demänová - Liptovský Mikuláš